İşte şimdi, Veda değil Teşekkür etme vaktidir!


İşte şimdi vakit veda değil teşekkür etme vaktidir.

Aileye ilk kabul edildiğimde, Kızlarım 3 yaşındaydı, şimdi 7 yaşındalar. Neredeyse 4 yıldır Bana Destek olan, dostluğunu ve arkadaşlığını esirgemeyen Siz değerli Dostlarımın da arasında bulunduğu, Bu Muhteşem, kocaman aileyle bugün yollarımızı ayırmak durumundayım.

Her ne olursa olsun bu Aile, birçok Yetenek, Tecrübe ve Çeşitli Nimetlerle donattı beni, Kızlarımı büyüttüm, kariyerimi sağlamlaştırdım, kendimi ve gerçek potansiyelimi daha net tanıdım ve tüm samimiyetimle söylüyorum gerçek dostlara sahip oldum. İşte şimdi tüm bu yetkinlik ve anıların bana kattığı manevi güven ve zırhla donatılmış olarak aranızdan ayrılıyorum.

Kendi adıma; Geriye dönüp baktığımda sizlerin de hatırlayabileceği güzel anılar yarattık, birde elimden geldiğince (bütçe dahilinde) düzgün çalışan bir sistem 🙂

Geriye dönmüşken belirtmekte fayda var düşününce insan, sildirmek istediği bir tek anısının bile olmadığını fark ediyor. -Ne güzel dimi!

İşte bu yüzden Patronlarım, yöneticilerim dahi olsa, burada isim vermenin yersiz daha doğrusu yetersiz olduğunu düşünüyorum. En yukarısından, en alt kademeye yani Patronumdan, meydancısına her biriniz kendi imkanları dahilinde yardım ettiniz; -Sevdiniz, -Saydınız, -İnandınız, -Sahip çıktınız, bu sebeple de her birinize olan, sevgi ve minnet duygumu tamda burada belirtmemin yerinde olduğunu düşünüyorum. Elbette çok daha önceden yollarını ailemizle ayırmış olan arkadaşlarımızın ve yöneticilerimizin de bu güzel dostlukların ve anıların arasında olduğunu hatırlayarak.

Her ne kadar konuya uzak olan Yönetici ve bazı Dostlarım için ani bir karar gibi gözükse de, bu yol ayrımının uyarı tabelalarını bir kaç aydır sağ emniyet şeridi üzerinde sık sık görmekteydik, Bu sebeple özellikle siz değerli arkadaşlarımdan, yönetici ve patronlarımdan beni mazur görmelerini tekrar rica ediyorum.

Bu arada beraberce yürüdüğümüz bu yol hikâyesinde tarafıma hakkının geçtiğini düşünen varsa, aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşmasını rica edeceğim, sonuç olarak Haberim olmayan bir hakkın ahirette hesabını kabul etmeyeceğimi buradan bildirmek isterim.

Son olarak her nerede, her ne olursam olayım Alkoçların evladıyım, bu sistem öyle yada böyle benim, bu ana fikir nedeni ile telefonumun her zaman olduğu gibi acık, benimde yardıma hazır olacağımdan şüpheniz olmasın.

Asl’olan iyi başlamak, iyi bitirmektir.  

Sevgili Arkadaşlarım, Yöneticilerim ve Dostlarıma Kocaman Teşekkürler!