Hoş Geldiniz!

Ziyaretiniz için Teşekkürler, Benimle iletişim kurmak isterseniz... Contact Us

HAKKIMDA

Özgürlük Profilinde bile istediğin resmi seçilebilmektir!

Özgürlük profilinde bile istediğin Resmi seçebilmekse eğer…


K
İŞİSEL BİLGİ  EMRAH GÜLER

15.05.1981 Doğumlu, 10 yıllık Evli, Askerliğini 2002 Yılında Yılında Isparta Dağ komando taburunda tamamladı, 2007 yılından bu yana ( B+A2 ) sınıfı sürücü ehliyeti bulunuyor ve iyi derecede araç kullandığını sanıyor, iki kızı var Berra ve Deren 2009 Doğumlu çift yumurta ikizi (insan ne yapar zaten iki tane tıpkısının aynısı çocuğu), Boğa Burcu yükseleni  “Annesi doğum saatini bilmediğinden pek net değil”, Yengeç gibi duruyor. Eğlenceli bir kişiliğe sahip, herkes mutluysa dünya güzel yer.

Kendisi de Akdeniz Üniversitesi. Teknik Bilgisayar MYO Bölümünü terk edenlerden. Evlenmek için kısa süre ara vereyim seneye Antalya’da iş bulur hem çalışır hemde okurum planları pek tutmadı. Hayatın türlü türlü halleri var. Harc parasını ayarlayamadığı bir dönemde TERK yazılınca her şey tersine döndü.  2008 yılında tekrardan sınavlara niyetlenince Afyon Kocatepe Üniversitesi –  Dinar Meslek yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünü bir sene gecikmeyle de olsa (2012) diplomayı almaya hak kazandı. Artık o bir bilgisayar Programcısı…

Mesleki olarak 2003 yılında her şey Bir Bilgisayarcı vitrininde deneyimli teknik eleman aranmaktadır ilanını görmesiyle başladı. Sağ olsun Daruma Bilgisayar “Ali Refik Ertekin” o dönemden sonra Bilgi Teknolojilerinden asla vazgeçmedi. Bir dönem kendi iş yerini bile işletti GÜLER DR COMPUTER fakat esnaflık zor iş. Sonrasında bir kaç otelde bilgi işlem sistemlerinin sorumluluğunu üstlendi. Son olarak Alkoclar Hotels & Resort gurubuna 5 yılı aşkın Bilgi işlem Direktörü olarak hizmet verdi.

Kuşadası’nda yaşıyor, bu zamana kadar onlarca başka şehirlerde çalışma fırsatı ve zorunluluğu çıksa da o asla Adadan vazgeçmedi. Bu şehirden başka bir yerde nefes alabileceği konusunda ciddi şüpheleri var. Artık öyle değil, turizm bu bölgedeki çöküşü alternatif şehirleri denemeye zorluyor. sanırım  kısa süre  içerisinde İSTANBUL’a taşınmak zorunda kalacak.

Yabancı Dil “Orta – Mesleki İngilizce” Aslında anlıyor fakat yıllardır bilgisayarda her şeyi yazıldığı gibi okuduğundan anlatırken zorlanıyor, baskı gördüğü ortamlarda tıkansa da anlatmak istediğini anlatabilir, üzerine düşmesi lazım ama o Microsoft eğitimlerini daha çok önemsiyor. Bir kursa gitmeli, böyle yazınca sanki bilmiyor da kıvırıyor gibi durmuş. oysa aşağıdaki sınavların hepsi İngilizce verildi!

Microsoft dan Söz Açılmışken “Sertifikalar”10388083_750947318304693_3732226299070833815_n

 • MCSE: M Microsoft Certified Systems Engineer: Messaging
 • Core Solutions of Microsoft Exchange Server 2013
 • CCNP: Cisco Certified Network Professional
 • MCSA: Microsoft Certified Solutions Associate ( 2008 SRV)
 • MCSE: Microsoft Certified Solutions Expert (2012 SRV)
 • MCP: Microsoft Certified Professional
 • Sistem ve Ağ uzmanlığı (300)
 • Stormshield – Firewall Teknik Eğitimi
 • Cast: Windows Server 2008 Active Directory, Configuring
 • Cast: Windows Server 2008 Network Infrastructure, Configuring
 • Cast: Winows Server 2008, Server Administrator

 

Ve onlarca Webcast eğitimi ve katılım sertifikası,

2 thoughts on “HAKKIMDA

 1. Merhaba Volkan bey, Bu tür INTERPREDED yazılımların exe’si olmaz Online çalışan bir yazılımmış gibi hayal et, cast in time compiled yazlımdır Mod Hotel, fakat Mod yazılımdan Türker bey sizlere ihtiyacınız doğrultusunda memnuniyetle yardımcı olacaktır.benim Mod Hotel yazılımı veya Şirketi ile ticari anlamda hiç bir menfaatim bulunmamaktadır.
  Yorumun için teşekkürler
  Türker Bayraktar – 0532 314 75 80

 2. Sevgili Emrah, seninle tanışmak daha da güzeli çalışma fırsatı bulmak oldukca keyifli, Umarım eğlenceli kişiliği hiç bir zaman kaybetmezsin. Sabrını ve mükemmel çözüm odaklı fikirlerini çok özleyeceğim. Her şey için teşekkürler…

Bir Cevap Yazın